Gizlilik ve Kullanım Koşulları

Bu web sitesini herhangi bir şekilde kullanmanız burada belirtilen Şart ve Koşulları kabul ettiğiniz anlamına geldiğinden, lütfen bu belgedeki Şart ve Koşulları dikkatle okuyun.

PROFİL OLUŞTURMA SÖZLEŞMESİ

1-) gizlimekan.com üzerinde yayınlanan profillerde;
- Kişisel iletişim bilgileri (Telefon ve whatsapp numarası, email adresi, vb.) profili oluşturan kişi sorumludur.
- Bilgiler gerçeğe uygun olmalıdır.
- Herhangi bir şekilde hakaret içeremez, sexist yada ırkçı ifadeler kullanılamaz. Genel ahlaka uygun olmalıdır.
- Türkçe haricinde bir dil kullanmak isteyenler kısa ifadeler kullanmalıdır.
- Herhangi bir siyasi görüşün, dinin vb. propagandası yapılamaz, yapılırsada profili yayınlayan kişi sorumludur.
- Herhangi bir şekilde reklam unsuru içeremez.
- Bilgilerin doğruluğundan gizlimekan.com sorumlu değildir.

2-) gizlimekan.com üzerinde yayınlanan kişi profilleri tüm ziyaretçilere açıktır. Profil bilgilerinin herkes tarafından görülebileceğini kabul eder ve tüm bilgiler Profili oluşturan kişilerin sorumluluğundadır. Tarafımızdan sürekli kontroller yapılsada, işlem hacmi sebebiyle, bütün profillerin tam zamanlı kontrolü mümkün değildir.

3-) gizlimekan.com yanlızca aracıdır. Kayıt edilen profiller,  profil sahibinin görüşlerini ve düşüncelerini belirtir ve gizlimekan.com tüm bu yazıların sorumluluğunu kabul etmez. Diğer kullanıcılar, kötü niyetli, rahatsız edici, kurallara ve kanunlara aykırı bilgileri tarafımıza bildirebilirler. gizlimekan.com'a bildirilen uygunsuz profilleri herhangi bir gönderiyi sebep göstermeksizin kaldırma hakkını saklı tutar.

4-) Profil oluşturanlar suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek bir durum yaratan ya da teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik ya da ahlaka aykırı gönderi postalayamaz, iletemez. HER NE SEKILDE OLURSA OLSUN SUÇ İŞLEYENE AİTTİR. gizlimekan.com SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

5-) gizlimekan.com arkadaşlık arayan insanların serbest iradesiyle birbirlerini tanıma ve seçme olanağı sunmaktadır. İnteraktif ortamda karşılaşan insanların karşılıklı birbirlerine uygun iradelerinin oluşumunda hiçbir katkısı ve sorumluluğu yoktur. Bu nedenle gizlimekan.com hiçbir şekilde tarafların cezai ve/veya hukuki taleplerine muhatap edilemez.

6-) Profil oluşturanlar her zaman sanal ortamda hareket ettiklerinin bilincinde olmalı, tam olarak güven kazanmadan özel hayatlarına ilişkin açıklayıcı bilgileri karşı tarafa vermekten kaçınmalıdırlar.

7-) gizlimekan.com üzerinde yayınlanan profil bilgileri tüm ziyaretçiler görebilmektir.  Başvuru yaparken kullanılan e-posta adresine profili silme linki uyarı şeklinde gönderilmektedir. Profil oluşturan kişi  dilediği zaman profili silme hakkına sahiptir. Yayınlanan profillerin yayından kaldırılmasında gizlimekan.com kesinlikle sorumlu değildir. 

8-) gizlimekan.com sitesinde profil oluşturan ziyaretçilerin bilgisayarlarının IP numaraları güvenlik nedeniyle sistem tarafından kaydedilmektedir. Taciz yada tehdit halinde, hukuki işlem gerektiği takdirde bu numaralar kullanıcının kimliğini tespit için kullanılabilecek ve gerekirse yargıya verilebilecektir. Bu zorunluluk nedeniyle sır tutma yükümlülüğümüzün de ortadan kalkacagi bilinmelidir.

9-) Profil yayınlayanlar, virüs ya da zararlı unsur içeren, ticari amaç taşıyan ya da reklam içeren hiçbir bilgi, yazılım ya da malzeme postalayamaz, iletemez.

10-)  gizlimekan.com sitesinde profil oluşturanlar yukarıdaki maddeleri kabul etmiş sayılırlar.

11-)  Yukarıda yazılanlara rağmen, yasalar tarafından gizlimekan.com olarak kullanıcılarımıza ve 3. kişilere tazminat ödemeye tabii tutulduğumuzda bu tazminatın 50 TL geçmeyeceğini.

12-) İşbu Sözleşme Türk Hukuku’na tabii olacaktır. İşbu sözleşmeden kaynaklanan her türlü ihtilafta İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.