İstanbul'da Travesti Bulmak

İstanbul'da Travesti Bulmak

Zamanın ve teknolojinin dönüştürücü elleri, insan hayatının her alanında gerçek bir oyun değiştirici haline geldi ve buluşma alanı da korunmadı. Günümüzde, travesti arkadaş bulmak artık çok daha kolay. Bu çabada başarılı olmak için ihtiyacınız olan tek şey birkaç numara ve transseksüel kadınları nerede arayacağınıza dair bilgidir.
İlk olarak, hangi sitelerin Travesti randevuları için ilan yayınladığını ve en iyisi olduğunu bilmelisiniz. Şu anda online travesti tanışma sitelerinin sayısı göz önüne alındığında, en iyi tanışma sitesini seçmek, özellikle yeni biriyseniz, biraz kafa karıştırıcı ve korkutucu olabilir. Neyse ki, bu makale internette transseksüel bir kız arkadaşı ararken sizi doğru yöne yönlendirecek bazı iç görülü noktalar sunacak.

Ne tür bir Travesti İstediğinizi Belirleyin

Çeşitli travesti tanışma sitelerinde trans bir kadın arayışına başlamadan önce, bir kız arkadaştan istediğin nitelikleri belirlemen önemlidir. Daha yaşlı veya daha genç bir transseksüel mi arıyorsunuz? Hangi ortak ilgi alanlarına sahip olmalıdır? Bu noktada, yerel olarak bulunduğunuz semt ve çevresinde yaşayan bir travesti kadınla tanışmak isteyip istemediğinizi veya uzun mesafeli bir ilişkinin sizin için işe yarayıp yaramayacağını belirlemek de önemlidir.
Yukarıdakilerin ötesinde, yalnızca çevrimiçi bir flört düzenlemesiyle mi ilgileneceğinizi veya TS kadınla şahsen tanışmak isteyip istemediğinizi de belirlemelisiniz. Beklentileriniz konusunda kendinize karşı dürüst olmalısınız ve bu beklentileri doğru zamanda trans kadına iletmelisiniz.

Son olarak, çevrimiçi buluşmanın uygun olmasına rağmen, insanların kusurları pahasına daha iyi niteliklerini süsleme eğiliminde olduklarını belirtmekte fayda var. Sadece sohbet ederken ne kadar doğru olduklarını belirlemek için biriyle yüz yüze görüşürken tutarsızlıklara dikkat etmelisiniz.

Profilleri Dikkatlice Okuyun

Travesti Arkadaşlık Sitesinde TS kadınlarının profillerini okumak,  potansiyel randevunuzu akıllıca seçmenize yardımcı olabilir. Arkadaşlık mı yoksa romantizm mi aradığını anladığınızdan emin olun. Ciddi olduklarını ve ne istediklerini bildiklerini gösterdiği için çekici profiller bulmak için zaman ayırmış travestilere yönelmeniz tavsiye edilir.

Profillerin aradığı "ideal partneri" belirtip belirtmediğini kontrol edin. Profil bazı kriterler veya tercih edilen özellikler veriyorsa, hamlenizi yapmadan önce ölçtüğünüzden emin olun. Profilde belirtilen yaşın profil resmiyle örtüşüp örtüşmediğini kontrol etmek de çok önemlidir.

Bağlanın

İlgilendiğiniz bir travesti bulduğunuzda, harekete geçin. İletişim kurmak için Travesti Tanışma Sitesinin talimatlarını izleyin. Çoğu durumda, bu süreç telefon görüşmesi veya sohbet uygulamaları ile başlar. Gerisi sizde.. ;) Herşey yolunda giderse bir randevu almanız kaçınılmaz olacaktır.


15 Nisan 2021 tarihinde yayınlandı, 5891 kez görüntülendi

BEŞİKTAŞ Travestileri

istanbul travesti travesti arkadaş travesti siteleri travesti bulmak

DİĞER YAZILAR

İstanbul Travesti Resimleri

Travesti resimleri, insanlar uzaktan dalgaya alsa bile travestiler ve farklı cinsel yönelimlere sahip insanlar toplumun göz ardı edilemeyecek herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Sizinle aynı cinsteki insanlar karşı cins fotoğraf ve videolarını izleyerek tatmin olurken siz

2 yıl önce Oku »

İstanbul Travesti Haberleri

Travesti haberleri İstanbul genelinde travestiler hakkında çıkan son güncel haberleri izlemek için çoğumuz haber sitelerini takip ederiz. Gazete ve mecmualarda yayınlanan travesti olayları ve travesti resimleri gündelik hayatta çoğumuzu etkiliyor. Genellikle kötü olarak b...

2 yıl önce Oku »

Travesti Nedir? Travestilerin hayatı

Travestiler nedir ? Hepimizin vereceği cevap farklıdır kimimize göre travesti demek yeryüzünde lanetlenmiş insan demek. Kimimize göre de hayatın ve cinselliğimizin tek sebebi demek. Travestiler artık her yerde İstanbul, fındıkzade, nişantaşı, kadıköy, şişli, mecidiyeköy tr...

2 yıl önce Oku »

Travesti arkadaşlık siteleri sayesinde özgürleşin

Travesti arkadaşlık İnsanların özgürleşip kendilerini gerçekleştirmeye en yakın olduğu bu günlerde farklı cinsel tercihler de gereken saygıyı görmese bile en azından gizli olarak takılan aktif ve pasif gay olan kişilere bir cesaret vermiştir. Travesti arkadaşlık siteleri sayesinde etrafında eşci...

2 yıl önce Oku »

İstanbul Travestiler İçin Tehtit Oluşturmamalı

Trans kadınlar için yürümek kolay ama konuşmak daha zor.  Daha spesifik olmak gerekirse: Bir travesti olarak, hava karardıktan sonra eve yürümek daha kolay ama yabancılarla ve arkadaşlarla rahatça konuşmak daha zor. Çoğu travesti yabancı insanların yüzüne uzun sür...

2 yıl önce Oku »